wtorek, 26 czerwca 2012

Wspieramy Stal Nowa Huta

Może już wiecie, a może jeszcze nie wiecie...

Biuro Podróży Ecotravel czynnie wspiera naszą ukochaną dzielnicę Nową Hutę, osoby potrzebujące pomocy jak i ostatnio naszych najlepszych i najwierniejszych z wiernych czworonożnych przyjaciół ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie a wszystko to poprzez wsparcie działań Amatorskiego Klubu Piłkarskiego "Stal Nowa Huta".

fot. Paulina Rubicz

W ostatnią niedzielę odbył się już 3 Wielki Mecz Charytatywny po między drużynami Stal Nowa Huta i Polskapresse. Nie byłoby nic w tym zaskakującego gdyby nie to, że właściciel Ecotravel gra właśnie w amatorskiej drużynie piłkarskiej Stali Nowa Huta :)

fot. Paulina Rubicz

Oczywiście również ze strony Ecotravel w trakcie przedmeczowego pikniku dziewczyny prowadziły gry i zabawy dla dzieci podczas których można było wygrać nasze gadżety... oczywiście po uprzednim wrzuceniu datku na rzecz schroniska do puszki.

fot. Paulina Rubicz
Również można było skorzystać z zjazdu tyrolką, którą to nasi instruktorzy wspinaczki skałkowej rozwinęli po między drzewami na terenie MOS Nowa Huta. Była to największa frajda dla dzieciaków! :)
 
fot. Paulina Rubicz
Mecz zakończył się remisem 3:3 - po pierwszej połowie Stal wygrywała 2:0.
Rozstrzygnięcie padło dopiero w rzutach karnych, gdzie Stal znów okazała się lepsza w stosunku 6:5.
Strzelanie rzutów karnych powoli staję się być tradycją na meczach Stali u siebie, to już drugi mecz z rzędu w którym o wyniku rozstrzygają karne!!!.

W trakcie pikniku i meczu zostało zebrane:
- Sucha karma dla psów 58,0 kg
- Sucha karma dla kotów 18,8 kg
- Konserwy dla psów 7,19
- konserwy dla kotów 11,7
- 5 misek, smycz i piłka
- PIENIĄDZE SIĘ LICZĄ...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty