poniedziałek, 29 października 2012

Lato 2013 na Start!

Lato 2013 www.ecotravel.pl
Lato 2013 na Start!
Czy planujecie swój letni wypoczynek z prawie rocznym wyprzedzeniem?Z roku na rok coraz większe grono osób decyduje się właśnie na taki można by pomyśleć szalony wyczyn! Dlaczego? Z wielu przyczyn...

Bo czasu zawsze brak
Jak sami wiecie… lepiej zaplanować sobie z wyprzedzeniem urlop w pracy i mieć go z góry „zaklepany” dla swojej rodziny niż latać po kolegach i koleżankach i liczyć na ich pomoc w zastępstwie - nikt nie lubi mieć przecież niespodzianek a tak z takim wyprzedzeniem będzie wszystko jasne i wiadome.

Większa oferta
Zdecydowanie teraz jest większy wybór hoteli i destynacji niż przy kupnie gdzieś w okolicach wakacji 2013. Możemy przebierać w ofertach a nie decydować się na to „co zostało”.  Mamy możliwość zaplanowania sobie również destynacji które czasowo nie pozwalają nam na wyjazd gdyż wymagają bardziej starannego przygotowania jak choćby szczepienia przy bardziej egzotycznych kierunkach jak Kenia czy Wenezuela.

Oszczędzamy pieniążki
To największy magnes jaki przyciąga by zakupić wczasy 2013 jeszcze w 2012 roku. Właśnie teraz jesienią, na samym początku sprzedaży lata 2013, wielu touroperatorów wprowadza niebagatelne zniżki niekiedy sięgające nawet i 30% (!) oczywiście przy tym samym programie i warunkach jakie będę w sprzedaży w 2013 roku… No i jak z tego nie skorzystać?!

Rozkładamy wpłatę na dwie raty :) - jak i Kiedy płacimy
Na początku musimy wpłacić kwotę zaliczkę (zwykle 30 – 40% - ale może ona być większa lub mniejsza to zależy od touroperatora). Dopłatę wpłacamy dopiero  na około 30 dni przed wyjazdem na wakacje  - (mamy sporo czasu aby w tym czasie rozłożyć sobie tak wydatki aby zawsze odłożyć coś na boczek wiedząc ile musimy dopłacić :))  nie musisz więc w przypadku podjęcia decyzji o wyjeździe na już – martwić  się , że nagle musisz zapłacić TYLE KASY…. i skąd ją wziąć?  Przecież jedzie mama, tata i nasze pociechy…? A od teściowej pożyczać nie chcemy… ;)

Czy ryzykujemy?
Zapewne niejeden z nas zadaje sobie pytanie – A co jeśli kupię wycieczkę pół roku wcześniej a biuro upadnie? Czy mamy gwarancję, że wykupując wycieczkę na tydzień przed wylotem touroperator właśnie nie zbankrutuje? Takiej gwarancji nie ma… i nigdy nie było. Przed wykupieniem wycieczki na pewno dobrze jest po prostu zasięgnąć wcześniejszej informacji o organizatorze np. dzwoniąc do Urzędu Marszałkowskiego. Również kupując wycieczkę w agencji turystycznej działającej od wielu już lat na rynku turystycznym mamy większe szanse na uzyskanie szczerej odpowiedzi – agent turystyczny któremu zależy na klientach powie szczerze – że z tym touroperatorem mieliśmy kłopot bo były reklamacje…, a z tym touroperatorem współpracuje się dobrze, wiemy, że dba o klienta, bo klienci wracają zadowoleni … itp.

Zatem…
Kupując wcześniej na pewno oszczędzamy, na pewno też większy wybór oferty mamy ale najważniejszym jest to, że przez cały ten okres kontrolujemy nasze finanse oraz mamy wystarczająco dużo czasu aby dobrze się przygotować do wyjazdu aby zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo podczas naszego urlopu.

Oto nasza oferta wczasów 2013: www.rodzinnewczasy.comwww.ecotravel.pl | biuro@ecotravel.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty