piątek, 2 listopada 2012

Czas pomyśleć o Sylwestrze!


No i spadł nam pierwszy śnieg tego roku… biały puch okrył drzewa, auta, domy. Nadchodząca szybko zima każe stwierdzić – czas pomyśleć o Sylwestrze 2013!!!

Naprawdę nie ma co marnować czasu i liczyć na to, że jeszcze się uda znaleźć miejsca w grudniu, tuż po mikołajkach a co gorsza przed świętami Bożonarodzeniowymi. Podpowiadamy – nie ma co liczyć na to – lastów raczej nie będzie! Możecie wierzyć czy nie ale oferty i wczasy sylwestrowe naprawdę sprzedają się przez cały rok ale teraz, właśnie w tej chwili, pod koniec października i na początku listopada znikają w co raz szybszym tempie. Co roku przecież przed świętami zdzwaniamy się a potem spotykamy całymi rodzinami a przy takiej okazji również planujemy wspólne świąta czy sylwester. A przecież nie będzie inaczej teraz… więc warto już zawczasu, teraz własnie, mając większą rozpiętość propozycji wycieczek sylwestrowych, wolnych domków, hoteli czy miejsc na balach noworocznych wybrać najlepsze dla siebie oferty.

Patrząc na nasze statystyki z lat poprzednich, jadący z nami klienci wybierają jako miejsce pobytu sylwestrowego góry i właśnie góry corocznie są najbardziej popularną destynacją sylwestrową – często przecież łączoną z pobytem świąteczno-noworocznym i nartami. Jednak nie możemy powiedzieć, że inne regiony takie jak nasze morze i mazury miały by być nie interesujące. Wręcz przeciwnie z roku na rok właśnie tutaj zwiększa się ilość chętnych na spędzenie świąt i nowego roku. Co raz bardziej popularne narty biegowe powodują, że znajduje się wielu chętnych na spędzenie rodzinnych świąt właśnie na mazurach czy nad morzem.

Oczywiście nie można nie wspomnieć o tak popularnych w zeszłym roku oferty sylwestrowe i spędzenie sylwestra na rynkach wszystkich największych miast Europy – Paryż, Praga, Rzym… te 3 miasta wiodły prym w trakcie sylwestra 2011/2012. Jak będzie w tym roku? Zobaczymy… rośnie im konkurencja :)

Ciekawostką tego roku – choć i będącą w ofercie również w zeszłym – jest Sylwester Egzotyczny. Inspiracją takiego typu imprez sylwestrowych są częste zapytania o słońce, ciepło, plaże, palmy i egzotyczne klimaty dalekich zamorskich krajów – stąd w naszej ofercie można już teraz wybierać wśród ofert sylwestrowych do takich krajów jak Brazylia, Birma, Hawaje, Australia a to tylko niektóre propozycje takiego nieprzeciętnego przecież sylwestra pod palmami.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową – specjalnie dedykowaną ofertom sylwestrowym 2012/2013 - www.ofertysylwestrowe.pl na której każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowa podstrona jest utworzona dla naszych klientów, by łatwiej odszukać interesującą ofertę np. jeśli szukamy oferty Sylwester Egzotyczny, wystarczy w rodzaju ofert wybrać Sylwester Egzotyczny.

NIE CZEKAJ POMYŚL O SYLWESTRZE

Dodatkowe pytania? Napisz do nas:
Basia: basia@ecotravel.pl
Michał: michal.pawlik@ecotravel.pl
Edyta: edyta@ecotravel.pl
lub dzwoń +48 12 6489977

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty