piątek, 30 marca 2012

Parki Rozrywki w programach kolonii i obozów 2012


Kto z nas nie lubi parków rozrywki pełnych śmiechu i radości. Niestety bardzo rzadko pojawia się okazja przejechania się kolejką górską, wejścia do tunelu strachu czy wyjechania wysoko wieżą, gdzie przez kilka sekund można obejrzeć miasto z góry, a następnie zjechać z baaaardzo dużą prędkością w dół. Może raz, dwa razy w roku, a i to nie we wszystkich miejscowościach.

  
Skoro tak wiele radości przynosi dorosłemu taka zabawa w wesołym miasteczku to jak bardzo szczęśliwe muszą być nasze pociechy?! Na zbliżające się Wakacje pojawiło się już kilka ciekawych ofert obozów młodzieżowych i kolonii letnich, które pozwolą na korzystanie z atrakcji różnych parków rozrywki Europy podczas trwania turnusu obozowego.

Choć Parki Rozrywki w programach kolonii i obozów 2012 są dość liczne ... to weźmy na przykład taką kolonię jak ta w Świnoujściu:
NAJLEPSZE PARKI ROZRYWKI W NIEMCZECH

W programie kolonii w Świnoujściu m. in.
- HEIDE PARK – NIEMCY - największy park rozrywki w północnych Niemczech. Atrakcje dla każdego i małego i dużego: od teatrzyków, spokojnych kolejek aż po ogromne rollercoastery. Najwyższą i najszybszą kolejką górską parku jest Collossos, która w 2003 roku została zapisana do księgi rekordów Guinnesa. Najnowszą kolejką jest Desert Race (Intamin), która posiada napęd hydrauliczny. Dodatkowo można obejrzeć pokazy papug oraz bitwy pirackie oraz wiele innych atrakcji.

- LEGOLAND – DANIA i kino 4D Podzielony jest na kilka działów tematycznych: Miniland - Z ponad 20 milionów klocków zbudowane są najbardziej znane budowle świata, jak np. Biały Dom, Statua Wolności. Jest też lotnisko, na którym kołują samoloty, są kanały z pływającymi statkami. Wszystko bajecznie kolorowe. Mniejsze dzieci z chęcią zagłębią się w krainę Duplo. W bezpieczny sposób mogą tu korzystać ze zbudowanych z klocków samolotów, mini-kolejek i innych atrakcji. Dla starszych przewidziano m.in. Legoredo Town. Niewielka kolejka zabierze podróżnych w krainę Indian, poszukiwaczy złota i kowbojów. Lego Imagination Zone - Magnesem tej części Legolandu jest kino 4D! Po założeniu okularów na ok. pół godziny znajdziemy się w świecie fantazji, a dodatkowe wrażenia podczas projekcji zapewniają efekty specjalne, np. padający śnieg czy wiejący wiatr.

- AQUAPARK/TERMY – NIEMCY kompleks nowoczesnych, całorocznych basenów z wodą termalną o temperaturze od 30°C do 34°C. Baseny o łącznej powierzchni 753 m2 . Woda termalna, jest wodą zmineralizowaną. Jej właściwości lecznicze działają na układ mięśniowo - stawowy, leczą choroby skórne, poprawiają samopoczucie, odprężają i łagodzą nerwice.

- CESARSKIE KURORTY zwiedzanie z przewodnikiem eleganckich niemieckich kąpielisk na wyspie Uznam: Banin, Heringsdorf, Ahlbeck)

 Aby dowiedzieć się więcej o programie tego obozu zapraszam do zapoznania się z szczegółowym  opisem oferty obozu w: NAJLEPSZE PARKI ROZRYWKI W NIEMCZECH

Oczywiście dostępne są oferty również kolonii z innymi parkami. Przykładowe oferty dostępne w miejscowościach:
KOŁOBRZEG Heide Park i Tropical Island
KOŁOBRZEG Hansa Park
DŹWIRZYNO Heide Park i Tropical Island
Czy tak spędzone wakacje nie pozostaną w pamięci?
Zatem nie pozostaje nam nic innego jak tylko rezerwować i jechać! :)

Pozdrawiamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty