środa, 28 marca 2012

Pomożemy w Euro 2012


EURO 2012 BO KOCHAMY OGLĄDAĆ I KIBICOWAĆ

ECOTRAVEL jest fanem PIŁKI NOŻNEJ dlatego z przyjemnością pomożemy Państwu w znalezieniu:
- hotelu,
- przelotu,
- rejsu,
- promu,
- stadionów,
- połączeń autobusowych i autokarowych,
- oferty dzięki, której miło spędzą Państwo czas w wybranym mieście w Polsce (loty balonem, oglądanie meczy piłkarskich przy telebimach w wybranych miastach i pubach, i oczywiści realizację pomysłów własnych jakie Państwo posiadają).

Euro 2012
 
Gorący okres Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej sprawia, że chcemy oglądać emocje z bliska. Dlatego Ecotravel dołoży wszelkich starań aby Państwo przeżywali radość w Gronie Kibiców i przy okazji świetnie się bawiąc oraz zwiedzając.

14 grudnia 2009 na placu Michajłowskim w Kijowie oficjalnie zaprezentowano logo i hasło „Razem tworzymy przyszłość” ,  które towarzyszyć będą polsko-ukraińskiemu Euro 2012.

Razem z zaprzyjaźnionymi hotelami, liniami lotniczymi, przewodnikami postaramy się znaleźć to czego Państwo szukają. Ponieważ przeszłością, teraźniejszością i przyszłością Piłki Nożnej byli, są i będą Kibice.

8 czerwca 2012 turniej rozpocznie mecz otwarcia na Stadionie Narodowym w Warszawie, faza grupowa zakończy się 19 czerwca, ćwierćfinały zostaną rozegrane od 21 do 24 czerwca, półfinały 27 i 28 czerwca. 1 lipca 2012 odbędzie się finał Mistrzostw na Stadionie Olimpijskim w Kijowie.

Wszystkich Miłośników Piłki Nożnej zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura, które ma szeroki wachlarz ofert ZWŁASZCZA NA EURO 2012.

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ SOBIE I SWOJEJ RODZINIE WOLNY CZAS W EURO 2012 NAPISZ:
- Info o Euro, promy, zwiedzanie ->  basia@ecotravel.pl
- Loty balonem, promy, rejsy, bilety lotnicze ->  michal.pawlik@ecotravel.pl
- Oferty dla grup, wycieczki - również nietypowe ;-) ->  edyta@ecotravel.pl            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty