wtorek, 24 listopada 2015

Spełniamy obietnice Prezesa i dajemy 500 zł na dzieci!

No ok może nie do końca bo nie dla każdego dziecka mamy 500 zł ale z taką kwotą na wycieczce szkolnej czy zielonej szkole można sporo zdziałać.


Nawiązanie do najsłynniejszej z obietnic wyborczych jest oczywiste :) i choć to czysto marketingowe działanie naprawdę daje możliwość uzyskania rzeczonej sumy 500 zł w Ecotravel.

Promocja jest naprawdę prosta - jeśli zdecydujecie się na wyjazd z nami na wycieczkę szkolną lub zieloną szkołę cała grupa otrzyma od nas 500 zł na dowolne atrakcje zaproponowane i mozliwe do realizacji w ramach programu zajęć.

Co to może być?

W zależności od miejsca gdzie odbywać się będzie wycieczka mogą to być bilety wstępu, usługa przewodnicka a na miejscu w ośrodku np. ognisko czy dodatkowe zajęcia lekcyjne.

Jakie są ograniczenia?

Z pewnością czasowe - promocja jest ważna do końca tego roku czyli przy rezerwacji w 2015 roku wycieczki czy zielonej szkoły na rok 2016 można liczyć na 500 zł na dodatkowe atrakcje w ramach programu.

Oczywiście nie ma możliwość otrzymania tej kwoty w gotówce a jedynie w postaci atrakcji włączonych w program wycieczki.

Jeśli temat was zainteresował i chcielibyście skorzystać z promocji zapraszamy do kontaktu: +48 12 681 36 92 ola@ecotravel.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty