czwartek, 26 listopada 2015

Wczasy Rodzinne czy Kolonia dla Rodzin z Dziećmi?

Takie dość nie typowe to połączenie bo czy można połączyć przyjemność wypoczynku rodzica z dzieckiem? Oczywiście, że można.
Wczasy dla Rodzin z dziećmi nie oznaczają jedynie, że musi rodzic czas cały spędzać z dziećmi i zapełniać im czas wolny różnymi atrakcjami. Nie mówimy tu oczywiście, że to jakaś nuda - wręcz przeciwnie - ale kiedy ma się urlop raz do roku też i na odrobinę wypoczynku rodzic zasługuje.


Połączenie wczasów z kolonią świetnie się do tego nadaje. Jesteśmy na miejscu mając dzieci przy sobie jednak program zajęć w ciągu dnia jest już realizowany przez wychowawców kolonijnych - na koloni - to czas kiedy rodzic ma chwilę dla siebie.

Jest też kwestia bezpieczeństwa tych z rodziców, którzy z różnych obaw do tej pory unikali wyjazdu swoich dzieci na zorganizowany letni wypoczynek. Takie połączenie daje z jednej strony dziecku świadomość tego, że niedaleko jest rodzic, a rodzicom możliwość bycia na zawołanie kiedy zajdzie taka potrzeba.

Stąd tez pomysł połączenia obu tradycyjnych ofert w jedną czego najlepszym przykładem jest organizowane Wczasy Rodzinne w Niechorzu gdzie rodzice mogą dla swoich np. starszych pociech wykupić jeden z programów tematycznych obozów i kolonii.

Serdecznie zapraszamy na Kolonie w Niechorzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty