poniedziałek, 10 października 2011

Pobujaj się na Sylwestra!

Jak sami wiecie... wiele jest form jak i miejsc do spędzania zbliżającego się Sylwestra. Jest wręcz ogromna ilość ciekawych i interesujących propozycji czy ofert przygotowanych w pensjonatach, domach wczasowych, ośrodkach SPA, hotelach w Polsce czy zagranicą... ale czy myśleliście kiedyś o spędzeniu tej jedynej magicznej nocy w sposób szczególny i wyjątkowy?Proponujemy Wam sylwester na promie :) Tak tak! Dosłownie na statku, na promie, na morzu! Oferty takiego wypoczynku są bardzo atrakcyjne, gdyż nieco inne od pozostałych a również ciekawe i co za tym idzie na pewno zapadają głęboko w pamięć każdego Sylwestrowego Imprezowicza.

Ofert niestety nie ma dużo, gdyż takie oferty są dostępne jedynie przez armatorów pływających na naszym pięknym Morzy Bałtyckim a co za tym idzie tak zwany „start” rozpoczyna się w Gdańsku, Gdyni lub Świnoujściu. Przeważnie taki pobyt noworoczny trwa 2 dni, np. 31.12-01.01.2012 choć jest  niekiedy możliwość przedłużenia pobytu sylwestrowego o 1 czy 2 dni (oczywiście za dodatkową opłatą).

Gdy już zdecydujemy się na rezerwacje to musimy wybrać opcje zakwaterowania, a jest ich dość sporo gdyż jak wiecie prom posiada kilkaset miejsc w wielu kabinach różnego rodzaju, które dzielą się w zależności od ilości miejsc w kabinie jak i standardu -  od tego również zależy ostateczna  cena jaka wyniesie Was za pobyt - na aktualny Sylwester 2011/2012 wychodzi tak plus/minus od 395 zł/os. w kabinie 4 os. bez okna do 1050 zł/os. w kabinie 2 os. z oknem o wyższym standardzie.

W cenę wliczony jest pobyt na promie + wyżywienie wg. programu - ale proszę mi wierzyć menu jest niezwykle bogate i naprawdę jest w czym wybierać - oczywiście jest również wliczona zabawa sylwestrowa.  Do ceny dochodzą jeszcze dodatkowe opłaty, które szczegółowo są ujęte w ofertach - takie jak opłata za parking na promie czy dopłata za ew. wolne łóżko w kabinie. Każdy z chcących spędzić nowy rok na promie otrzymuje po rezerwacji Voucher z którym stawiacie się na promie na odprawę biletowa i zaczyna się zabawa.

Co się dalej będzie działo…?
Wypływamy  w rejs po zatoce i oczywiście jest realizowany program z oferty czyli między innymi szaleństwa na parkiecie, noworoczna kolacja, pokaz sztucznych ogni itd. Oczywiście cały czas można korzystać z dobrodziejstw jakie oferuje dany prom czyli m.in. pobyt SPA, zrobić zakupy w sklepach pokładowych,  spędzić czas w barze czy zjeść wykwintne posiłki w restauracjach itd. Promy oferują również dostęp do Internetu więc również możecie na bieżąco informować znajomych o wyjątkowym sylwestrze na promie :) Rano wita Was noworoczne śniadanie a dla wytrwałych jest oczywiście opcja przedłużenia pobytu (po wcześniejszej rezerwacji).

Przywitanie nowego roku na promie jest bardzo ciekawą propozycją  dla osób znudzonych tradycyjnymi wyjazdami, którzy z roku na rok korzystają ze standardowych opcji i chcieli by zaznać nowych wrażeń jakie z pewnością da pobyt na otwartym morzu... Nie sądzicie?

Tutaj znajdziecie kilka propozycji ofert sylwestrowych na promie http://www.ecotravel.pl/oferty/sylwester/na-promie - a jak bedziecie mieli dodatkowe pytania to skontaktujcie się ze mna :)
Pozdrawiam!


Michał
GG: 2374038
michal.pawlik@ecotravel.pl
+48 12 6489977 w. 22

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty