wtorek, 29 października 2013

Rejsy Wycieczkowe z Ecotravel

Już niebawem na naszej stronie internetowej pojawi się rozszerzona oferta rejsów turystycznych. Będą to rejsy w najróżniejsze zakątki świata - po najciekawszych morzach całego świata. Rejs pozwala w naprawdę krótkim czasie zobaczyć miejsca niedostępne dla tradycyjnego zmotoryzowanego turysty. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie wymarzoną ofertę dla siebie.


Oto niektóre zalety podróży statkiem wycieczkowym:
- Możliwość zwiedzenia kilku miast bez konieczności zmiany hotelu.
- Wypoczynek w promieniach słońca, statki udostępniają dla pasażerów kilkanaście pokładów, na których można znaleźć mnóstwo rozmaitych atrakcji.
- Statki Wycieczkowe są jak hotel a może nawet i lepsze? Park Wodny? Nie ma sprawy! Do dyspozycji gości czekają baseny, jacuzzi jak i zjeżdżalnie dla najmłodszych i nie tylko ;-)
- Sport może być uprawiany także na pełnym morzu. Dla pasażerów są wydzielone trasy do biegania czy jeżdżenia na rolkach. Znajdują się także boiska do gry w koszykówkę lub tenisa. Centrum fitness na statku to jest dopiero wspaniała rzecz! Jest tak usytuowane by umożliwić podziwianie piękna oceanu.
- Jedzenie także jest wspaniałe bowiem na statkach znajdują się kompleksy restauracji, które oferują zarówno wykwintne posiłki jak i normalny domowy obiad
- Wieczorami można się wybrać do przytulnego klubu lub też na dyskotekę.
- Dla wymagających jest także SPA, do którego można się wybrać chociażby na masaż gorącymi kamieniami.

Jak widzicie wszystko czego często szukamy będąc na wycieczce czy wczasach, na rejsie mamy praktycznie po ręką

Sprawdź nasze propozycje a w wypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami: www.WycieczkoweRejsy.pl lub tu Rejsy Wycieczkowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty