środa, 21 listopada 2012

Mikołajki w Ecotravel

Jest wiele różnych legend dotyczących świętego mikołaja, jedna z nich mówi, że starszy siwy mężczyzna w okresie Bożego Narodzenia rozdaje dzieciom prezenty. Pomaga mu w tym zaprzęg reniferów. Według różnych wersji zamieszkuje wraz z grupą elfów Laponię lub biegun północny. W większości Europy dzień świętego mikołaja obchodzony jest 6 grudnia. Wg tradycji wszystkie dzieci, które były grzeczne cały rok, znajdują w tym dniu pod poduszką, pod łóżkiem, pod choinką lub w skarpecie prezenty. Na skutek przenikania do europejskiej tradycji elementów kultury anglosaskiej (głównie amerykańskiej) także w Europie święty mikołaj utożsamiany jest coraz częściej z Bożym Narodzeniem i świątecznymi prezentami. Zatem musimy pogodzić jakoś wszystkich , żeby i 6 grudnia i w boże Narodzenie Św. Mikołaj miał co robić :)

No i mamy takie plany...

PLAN NR 1

Jako, żeby tradycji stało się zadość porwiemy odwiedzającego nas św. Mikołaja 6 grudnia i przetrzymamy go dla Was aż do 24 grudnia 2012 :)

Tym samym przez czas trwania porwania przejmiemy tymczasowo obowiązki św. Mikołaja i dla naszych klientów i ich małych pociech, którzy odwiedzą nas osobiście w biurze rozdamy symboliczne słodkie mikołajkowe upominki.

PLAN NR 2

Dla rodziców, którzy chcą spędzić Święta Bożego Narodzenia na wyjeździe i jednocześnie sprawić dzieciakom wiele radości zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy Boże Narodzenie w różnych miastach w Polsce z wizytą Świętego Mikołaja:

BOŻE NARODZENIE BIAŁKA TATRZAŃSKA
6 nocy w górach

BOŻE NARODZENIE W KARPACZU 5 NOCY
Uroczysta Kolacja Wigilijna

BOŻE NARODZENIE W BESKIDACH 4 NOCE
Wigilia, biesiada ryterska

BOŻE NARODZENIE W KARPACZU
Uroczysta Kolacja Wigilijna 6 nocy

BOŻE NARODZENIE W MUSZYNIE
Kolacja Wigilijna, Mikołaj 3 noce

BOŻE NARODZENIE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
Uroczysta Kolacja Wigilijna 5 nocy

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W KOŁOBRZEGU
Uroczysta Kolacja Wigilijna z udziałem Św.Mikołaja 5 nocy

BOŻE NARODZENIE W MUSZYNIE 4 NOCE
Biesiada regionalna z muzyką na żywo

BOŻE NARODZENIE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
Spotkanie ze Św. Mikołajem 5 nocy

Każdy z Was może sobie wybrać w Mikołajki Plan, który mu najlepiej pasuje :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty